KONST / Litografier / Färglitografier 12332289
nr 1233 2289
Färglitografier
3 st. Reinhold Ljunggren signerade. Motivet: 31x49 + 31x46 + 21x32
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:25:35
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
600 kr